0 خرید
Telegram: @ipcitaliano info@alirezadadfar.ir

خدمات طراحی وب سایت

در صورت درخواست خدمات طراحی وب سایت لطفا این فرم را تکمیل بفرمایید.

مرحله 1 از 4 - گام اول

0%
  • نوع وب سایت مورد نظر خود را از بین موارد زیر انتخاب نمایید.
  • زبان سایت خود را از بین موارد زیر انتخاب نمایید.
  • دامنه تغییرات سایت خود را از بین موارد زیر انتخاب نمایید. منظور از دامنه تغییرات تعدد بروز رسانی وب سایت شما در طول یکسال می باشد.
  • در صورت داشتن دامنه، آن را در فیلد زیر وارد نمایید.
  • در صورت داشتن هاست، آن را در فیلد زیر وارد نمایید.

طراحی وب سایت

طراحی وب سایت های استاتیک و داینامیک بهینه سازی شده (SEO) و واکنشگرا (Responsive Theme) و سیستم های مدیریت محتوی CMS، ثبت وب سایت در موتورهای جستجوگر

گرافیک

ویرایش تصاویر و روتوش حرفه ای عکس، ساخت قویترین و زیباترین آلبوم های دیجیتال عکس، ساخت اتوران و مالتی مدیا بر روی سی دی و دی وی دی، طراحی انواع کارت ویزیت و طراحی محتوی فلش

خدمات مالتی مدیا

انواع پرتال های تبلیغاتی شرکتی، سازمانی و شخصی بصورت مالتی مدیا بر روی سی دی و یا دی وی دی

خدمات قالب وب سایت

فروش انواع قالب های روز وب سایت، سیستم های مدیریت محتوی و فارسی سازی قالب با بهترین کیفیت!

طراحی وب سایت

 طراحی وب سایت

شامل طراحی انواع وب سایت های شخصی و شرکتی با محتوی ثابت (استاتیک) و یا متغییر (داینامیک) همانند نصب انواع سیستم های مدیریت محتوی (CMS)، وب سایت های مبتنی بر فلش، وب سایت های مبتی بر XML، وب سایت های مبتنی بر HTML5، وب سایت های Responsive که بر روی تمامی صفحه نمایش های گوشی های همراه و انواع تبلت ها و مرورگرها قابل پیاده سازی و با تمامی آنها سازگار هستند.

وب سایت استاتیک

وب سایت های استاتیک مناسب برای شرکت ها و اشخاصی است که هرزچندگاهی اطلاعات خود را بر روی وب سایت که شامل عکس ها، نوشته ها و صوت و تصویر است بروز رسانی می کنند و یا حتی ممکن است هیچگاه بروز رسانی نکنند! این دسته از وب سایت ها دارای اطلاعات ثابتی می باشد که جهت معرفی شرکت و یا شخص و همینطور خدماتی که ارائه میشود طراحی میشود. قالب وب سایت بسیار شکیل و زیبا طراحی می گردد و بازدیدکنندگان تنها از طریق فرم های تماس و یا فرم های سفارش قادر به برقراری ارتباط از طریق وب سایت می باشند. این دسته از وب سایت ها همچنین مناسب برای شرکت ها، اشخاص اعم از وکلا، هنرمندان و اصنافی چون رستوران ها، آرایشگاهها و کلیه حرفه ها و مشاغلی که اطلاعات ثابتی را در برمی گیرند می باشد.

وب سایت های استاتیک بهینه سازی می شوند تا در صفحات نخستین موتورهای جستجو قرار بگیرند. همچنین استفاده از تگ های مناسب و کلمات کلیدی و واژه های مناسب در طراحی وب سایت موثر می باشد. در طراحی وب سایت های استاتیک از کدهای html تا JQuery و کدهای جاوا که مناسب برای طراحی وب سایت های استاتیک باشد استفاده می شود. طراحی سفارشی ساخت قالب برای اصناف گوناگون از قابلیت های بخش طراحی وب سایت اینجانب می باشد.

وب سایت های داینامیک

وب سایت های داینامیک مناسب برای افراد و شرکت هایی می باشد که نیاز به بروز رسانی های متعدد در طول هفته و یا بصورت روزنه دارند و برای این دسته از متقاضیان یکی از سیستم های مدیریت محتوی نصب و راه اندازی می شود و متناسب با مورد کاری اشخاص و یا شرکت ها قالب مربوطه طراحی و اجرا می شود. این سیستم ها بسیار کامل بوده و انواع و اقسام ماژول ها و بخش های مختلف را شامل می شوند که مسئول وب سایت براحتی می تواند از طریق کنترل پنل سیستم مربوطه مطالب بروز را در وب سایت درج نماید. این سیستم های مدیریت محتوی نیز بهینه سازی شده با موتورهای جستجو ارائه می شوند تا در صفحات برتر این موتورها قرار گیرند.

 

سفارش وب سایت

برای سفارش وب سایت خود تقاضای خود را از طریق فرم سفارش از منوی این وب سایت مطرح نمایید تا در اولین فرصت با توجه به توضیحات شما و انتظارات شما از وب سایت ایده آلتان قیمت گذاری و پروسه طراحی وب سایت شما پس از توافق نهایی شروع شود.

  1. طراحی وب سایت های استاتیک و داینامیک بر پایه فلش Xml
  2. طراحی وب سایت های استاتیک و داینامیک بر پایه HTML5, JQuery, Javascripts
  3. طراحی وب سایت های بهینه سازی شده (SEO) و سازگار با انواع صفحه نمایش دستگاههای موبایل و تبلت (Responsive Theme)
  4. نصب و راه اندازی سیستم های مدیریت محتوی CMS
آلبوم عکس دیجیتال

 آلبوم عکس دیجیتال

زیباترین آلبوم های دیجیتال عکس با ویرایش عکس ها با انواع نرم افزارهای ویرایش، افکت گذاری روی تصاویر و تبدیل تصاویر و عکس های شما به عکس های هنری و روتوش های حرفه ای.

ساخت بی نظیرترین آلبوم های عکس دیجیتال

ویرایش عکس های عادی شما به عکس های فوق العاده، تنظیم رنگ، نور، شفافیت، افکت گذاری روی تصاویر و در نهایت ساخت آلبوم دیجیتال زیبا برای مناسبتهای مختلف اعم از عروسی، تولد و سایر جشن ها.

خدمات مالتی مدیا

 خدمات مالتی مدیا

ساخت و طراحی انواع پرتال های تبلیغاتی انواع پرتال های تبلیغاتی شرکتی، سازمانی و شخصی که بصورت مالتی مدیا بر روی سی دی و یا دی وی دی بصورت اتوران قابل ارائه می باشند.

اتوران های تبلیغاتی بسیار مناسب برای معرفی کار و حرفه یک شرکت و یا شخص و یا حتی مجموعه های بزرگ کارخانه های خصوصی و دولتی جهت ارائه بصورت لوح فشرده به مشتریان و ارائه بصورت تبلیغات در نمایشگاهها می باشند. تبلیغات بر روی لوح فشرده یکی از راههای جذب مشتری می باشد که برای شرکت ها و کارخانه ها بسیار بازخورد و عملکرد قابل قبولی در جهت مشتری یابی و معرفی خدمات آن ها را دارند. این لوح های فشرده در پکیجی بسیار شیک و استثنایی لیبل خورده ارائه می شود.

اتوران های تبلیغاتی و دی وی دی های پرزنتیشن

بر اساس نیاز اشخاص و یا شرکت ها بر روی سی دی و یا دی وی دی تولید گشته، این اتوران ها قابلیت چند زبانه بودن را دارند و بنا به نیاز شرکت و یا شخص به هر تعداد زبان که بخواهند طراحی می گردند. اتوران های تبلیغاتی بسیار مناسب برای معرفی کار و حرفه یک شرکت و یا شخص و یا حتی مجموعه های بزرگ کارخانه های خصوصی و دولتی جهت ارائه بصورت لوح فشرده به مشتریان و ارائه بصورت تبلیغات در نمایشگاهها می باشند. تبلیغات بر روی لوح فشرده یکی از راههای جذب مشتری می باشد که برای شرکت ها و کارخانه ها بسیار بازخورد و عملکرد قابل قبولی در جهت مشتری یابی و معرفی خدمات آن ها را دارند. این لوح های فشرده در پکیجی بسیار شیک و استثنایی لیبل خورده ارائه می شود.

اجرای انواع فایل ها با فرمت های گوناگون از داخل مالتی مدیای طراحی شده: فیلم ها، صوت و تصاویر و انواع فایل از قابلیت های طراحی اتوران های تبلیغاتی می باشد که در طراحی آن نهایت کیفیت ملاک قرار می گیرد و نه حجم اطلاعات چراکه محدودیتی برای حجم اطلاعات وجود ندارد و می توان بیشترین حجم اطلاعات را با بالاترین کیفیت ممکن بر روی لوح های فشرده بصورت اتوران های تبلیغاتی ارائه نمود.

دمو های فلش و ویدیویی / اینتروهای تبلیغاتی

دموهای تبلیغاتی که بصورت فلش همراه با متون تبلیغاتی می باشند که مدت زمانی محدود و کمی دارند و بصورت تک فایل قابل ارائه به مشتریان و یا قرار دادن بر روی وب سایت بعنوان صفحه آغازین وب سایت می باشند.

طراحی انواع کارت های ویزیت

 طراحی انواع کارت های ویزیت

جدیدترین کارت های ویزیت بسیار شیک و امروزی با بهترین کیفیت جهت چاپ بر روی انواع مختلف کارت

کارت ویزیت زیبا و استاندارد معرف پرستیژ و کلاس کاری شماست!

طراحی کارت های ویزیت یکی دیگر از خدماتی می باشد که از طریق این وب سایت به شما عرضه می شود. طرح ها کاملا امروزی و جدید می باشند و اصول رنگبندی و رعایت قوانین لازم گرافیکی برای چاپ در طراحی آنها رعایت شده است. کارت های ویزیت بسیار متنوع بوده و بسته به سلیقه سفارش دهنده طراحی می شود. رنگ بندی زیبا و استایل های متفاوت از دیگر مزیت های کارت های ویزیت طراحی شده توسط اینجانب می باشد.