مهلت ثبت نام کلاس‌های آنلاین زبان ایتالیایی

روز

:

ساعت

:

دقیقه

:

ثانیه

متد آموزش:
کتب نوو اسپرسو(Nuovo Espresso) شامل شش جلد می باشد که از سطح A1 تا C2 را در برمی‌گیرد. هر کتاب از این مجموعه شامل 10 درس می باشد.
هر درس سطوح A1 الی B1 طی دو جلسه تدریس می شود.
هر درس سطح B2 طی سه جلسه تدریس می شود.
پس از یادگیری هر سطح توانایی شما در مکالمه، درک و فهم زبان ایتالیایی بهبود می یابد.

مشخصات کلاس:
این دوره شامل تدریس آنلاین سری کتب نوو اسپرسو از سطح A1 الی B2 می باشد. این بدان معناست که هر کسی که علاقه مند به زبان ایتالیایی است و هیچ دانشی در این زمینه ندارد می تواند از الفبا شروع به یادگیری این زبان دلنشین کند.
این کلاس‌ها با هدف آماده سازی فراگیر به منظور شرکت در آزمون ایتالیایی سفارت (استرنی) بصورت آنلاین و با استفاده از پلتفرم هایی نظیر Adobe Connect و یا Zoom و یا Google Meet برگزار می گردد. پس از ثبت نام و تکمیل ظرفیت هر کلاس، کلیه اطلاعات لازم به فراگیر جهت شرکت در کلاس ارسال می گردد. لذا خواهشمند است حتما در تکمیل صحیح اطلاعات دقت بفرمایید چراکه عدم دقت در وارد نمودن اطلاعات صحیح در فیلدهای مربوطه و نتایج ناشی آن به عهده خود فراگیر می باشد.

مخاطبین:
تمامی افرادی که علاقه مند به یادگیری زبان ایتالیایی دارند و از صفر می خواهند این زبان را اصولی بیآموزند. (بدون نیاز به داشتن هیچگونه پیش نیاز)

نحوۀ برگزاری کلاس:
برگزاری کلاس بصورت آموزش آنلاین (مجازی) می باشد. از سراسر جهان می توانید در این کلاس آنلاین شرکت کنید. کافیست یک گوشی هوشمند یا لپ تاپ و یا کامپیوتر خانگی و همچنین اینترنت با سرعت مطلوب داشته باشید. کلاس ها به صورت مجازی و غیرحضوری (آنلاین) برگزار می شود؛ نیم ساعت قبل از برگزاری کلاس یک پیام که شامل لینک برگزاری کلاس است برای شما ارسال می شود که با زدن بر روی آن لینک در محیط وب وارد کلاس خصوصی خود با استاد زبان می شوید. هیچ اپلیکیشنی برای ورود به کلاس نیاز نیست و کلاسهای آنلاین در محیط مرورگر گوشی یا لپ تاپ شما برگزار می شود.

تجهیزات لازم برای برگزاری کلاس توسط شما:
تلفن هوشمند، لپ تاپ یا رایانه رومیزی
اینترنت با سرعت مطلوب
کتب مربوطه (برای دریافت کتب میتوانید به فروشگاه همین وب سایت مراجعه بفرمایید.)

ثبت نام کلاس آنلاین زبان ایتالیایی

  • از لیست زیر دوره مورد نظر خود را جهت پرداخت شهریه از طریق کلیه کارت های عضو شتاب توسط درگاه مستقیم بانکی کشور انتخاب کنید. لازم به توضیح است پس از ارسال فرم به صفحه پرداخت بانک هدایت می شوید بنابراین ثبت نام شما بدون پرداخت شهریه دوره فاقد اعتبار می باشد.
  • لطفا کد تخفیف دریافتی خود را اینجا وارد نمایید.
  • 0 تومان
";