فرم درخواست خرید دوره زبان ایتالیایی

با استفاده از این ابزار می توانید براحتی دوره مورد نظر خودتون رو سفارش بدین!

شروع کنید

0$

با تشکر از شما، به صفحه پرداخت منتقل خواهید شد...

خدمات اضافی

در صورت انتخاب این گزینه، پس از خرید دوره توسط شما، به ازای هر سطح لینک یک آزمون برای شما جهت ارزیابی سطح دانش ایتالیایی شما ارسال خواهد شد.این آزمون ویژه عموم نمی باشد و بصورت رمزنگاری شده است. در صورت خرید این سرویس، کلمه عبور برای دسترسی به آزمون در اختیار شما قرار خواهد گرفت.به همین منظور پس از انتخاب این آتیم و ثبت نهایی سفارش با شناسه تلگرام ما تماس حاصل فرمایید.

کلیه کلاس ها شامل جلسات پرسش و پاسخ می باشند. اما در صورت انتخاب این گزینه، پس از خرید دوره توسط شما، به ازای هر سطح لینک یک گروه تلگرامی رفع اشکال جداگانه برای شما ارسال خواهد شد.این گروه ویژه عموم نمی باشد و بصورت خصوصی است. در صورت خرید این سرویس، لینک دعوات به گروه برای دسترسی به کلاس در اختیار شما قرار خواهد گرفت.به همین منظور پس از انتخاب این آتیم و ثبت نهایی سفارش با شناسه تلگرام ما تماس حاصل فرمایید.

برای ادامه باید یک مورد را انتخاب کنید

مرحله بعدی

دورۀ آفلاین مورد نظر خود را از بین گزینه های ذیل انتخاب کنید!

دورۀ نوو اسپرسو A1

دورۀ نوو اسپرسو A2

دورۀ نوو اسپرسو B1

دورۀ نوو اسپرسو B2

دورۀ نوو اسپرسو C1

دورۀ نوو اسپرسو C2

دوره های زبان ایتالیایی دربرگیرنده تدریس سری کتب اسپرسوی جدید (Nuovo Espresso) می باشد. هر درس بصورت جداگانه به زبان فارسی تدریس شده است. در انتهای هر درس، گرامر و دستور زبان مربوط به آن، بطور کامل تشریح و تدریس شده است. هر مبحث دستور زبانی که در درس مربوطه به آن اشاره شده در انتهای هر درس بصورت کامل جهت تفهیم بهتر هر درس، گنجانده شده است.

- تدریس دوره ها فقط و فقط شامل تصویر (منظور از تصویر، اسکرین شات هر صفحه از کتاب از شروع درس اول تا به انتها)، متن (منظور از متن، تکست به زبان فارسی و ایتالیایی شامل متون کتاب و ترجمه آن به فارسی و توضیحات دستور زبان ایتالیایی به زبان فارسی) و فایل صوتی (منظور از فایل صوتی، صدای اورجینال به زبان ایتالیایی هر درس می باشد. هر درس شامل چندین فایل صوتی به زبان ایتالیایی است).
- ارسال دوره: پس از پرداخت وجه خودآموز از طریق فرم بالا، می بایست با شناسه تلگرام ما (ipcitaliano@) تماس بگیرید. پس از تماس، برای شما به ازای هر کتاب، یک گروه تلگرامی که ویژه فقط شخص شماست و دائمی می باشد، ایجاد می شود. سپس لینک آن به تلگرام شما جهت عضویت در آن ارسال می شود. نهایتا تا 2 ساعت پس از عضویت شما در گروه مربوطه، بطور میانگین هفتگی 1 الی 2 درس، برای شما ارسال خواهد شد.
- دوره های زبان ایتالیایی شامل پرسش و پاسخ می باشند. این پرسش و پاسخ تا به انتهای درس آخر هر کتاب در دوره وجود دارد. پرسش و پاسخ هر درس تا پیش از شروع درس بعدی اعتبار دارد با این وجود سعی شده در طول دوره نیز به پرسش های دروس قبل، پاسخ داده شود.
- بخش کافه فرهنگ (Caffè Culturale) و Videocorso هر درس، تکلیف فراگیر است و شامل تدریس نمی شود.
- خودآموز و دوره ها شامل فایل صوتی فارسی نمی باشند.

چک کردن این گزینه به منزله تایید محتویات کلاس ها از جانب شما می باشد.

چک کردن این گزینه به منزله اطلاع کامل شما از محتویات دوره شامل نوع مطالب، محتویات و نحوۀ ارسال می باشد.

برای ادامه باید یک مورد را انتخاب کنید

مرحله بعدی

هزینه نهایی

لطفا نام و نام خانوادگی معرف و یا ID (شبکه اجتماعی) ایشان را تکمیل بفرمایید. در صورتیکه معرفی ندارید حتما عبارت «شخصی» را درج بفرمایید.

صورتحساب

توضیحاتاطلاعاتتعدادقیمت
تخفیف:
مجموع:

شرایط و قوانین استفاده از سرویس‌ها و خدمات سایت علیرضا دادفر (www.alirezadadfar.ir)

کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات و برنامه‌‏های کاربردی سایت علیرضا دادفر (www.alirezadadfar.ir) به دقت ملاحظه فرمایید.

ورود کاربران به وب‏‌سایت علیرضا دادفر هنگام استفاده از پروفایل شخصی و خدمات ارائه شده توسط سایت علیرضا دادفر به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات سایت علیرضا دادفر است. توجه داشته باشید که ثبت سفارش و ثبت نام در دوره های آموزش زبان ایتالیایی، نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین سایت علیرضا دادفر از سوی کاربر است.

لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافق‏‌های قبلی محسوب می‏‌شود.

قوانین عمومی
توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های سایت علیرضا دادفر منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های سایت علیرضا دادفر تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

تعریف مشتری یا کاربر
مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات سایت علیرضا دادفر اقدام نماید.

ارتباطات الکترونیکی
هنگامی که شما از سرویس‌‏ها و خدمات سایت علیرضا دادفر استفاده می‏‌کنید، سفارش اینترنتی خود را ثبت یا خرید می‏‌کنید و یا به سایت علیرضا دادفر ایمیل می‏‌زنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد، شما موافقت می‌‏کنید که سایت علیرضا دادفر به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی و سایر سرویس‌های الکترونیکی مانند پیام رسان ها) به درخواست شما پاسخ دهد.

همچنین جهت اطلاع رسانی رویدادها، خدمات و سرویس‌های ویژه یا پروموشن‌ها، امکان دارد سایت علیرضا دادفر برای اعضای وب سایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید. در صورتی که کاربران تمایل به دریافت اینگونه ایمیل و پیامک‌ها نداشته باشند، می‌توانند عضویت دریافت خبرنامه سایت علیرضا دادفر را در پروفایل خود لغو کنند.

سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی
سایت علیرضا دادفر به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.

سایت علیرضا دادفر متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد. در واقع با استفاده از سایت علیرضا دادفر، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهید.

همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات سایت علیرضا دادفر، مانند متن، گرافیک، آرم، آیکون دکمه، تصاویر، ویدئوهای تصویری، موارد قابل دانلود و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط سایت علیرضا دادفر جزئی از اموال سایت علیرضا دادفر محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار سایت علیرضا دادفر است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای سایت علیرضا دادفر محفوظ می‏‌دارد و هر گونه استفاده با مقاصد تجاری پیگرد قانونی دارد. در صورت استفاده از هر یک از خدمات سایت علیرضا دادفر، کاربران مسئول حفظ محرمانه بودن حساب و رمز عبور خود هستند و تمامی مسئولیت فعالیت‌‏هایی که تحت حساب کاربری و یا رمز ورود انجام می‏‌پذیرد به عهده کاربران است.

تنها مرجع رسمی مورد تایید ما برای ارتباط با شما، پایگاه رسمی این سایت یعنی www.alirezadadfar.ir است. سایر دامنه های مجاز  ما: www.lingua.ir، www.alir3za.com و www.dadfar.ir می باشد.

ثبت، پردازش و ارسال سفارش
روز کاری به معنی روز شنبه تا پنج شنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است و کلیه سفارش‏‌های ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات پردازش می‌‏شوند.

سایت علیرضا دادفر به مشتریان خود در 7 روز هفته و 24 ساعت در روز امکان سفارش‌‏گذاری می‌‏دهد.

کلیه سفارش‌‏های ثبت شده در سایت علیرضا دادفر به وسیله ارسال پیش فاکتور از طریق ایمیل،  در صف پردازش قرار می‏‌گیرند. سایت علیرضا دادفر همواره در ارسال و تحویل کلیه سفارش‌‏های ثبت شده، نهایت دقت و تلاش خود را می‏‌نماید.

سایت علیرضا دادفر مجاز است بدون اطلاع قبلی نسبت به توقف سفارش‌‏گیری جدید، اقدام و فروش خود را متوقف کند و کلیه سفارش‌‏های ثبت شده قبل از توقف سفارش‌‏گیری، پردازش و ارسال می‌‏شود. حق قطع فروش کلیه و یا بخشی از محصولات به هر دلیلی مانند اتمام موجودی کالا بدون اطلاع قبلی، برای سایت علیرضا دادفر محفوظ است.

کاربران باید هنگام سفارش کالای مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل کنند. بدیهی است درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود.

درخواست کنسل کردن دوره ها
کاربران می بایست به هنگام درخواست کنسلی اطلاعات مورد درخواست را به ایمیل info@alirezadadfar.ir ارسال نمایند. باقیمانده وجه پس از محاسبات تعداد جلسات گذارنده شده طی پروسه ذیل به حساب کاربر بازگردانده می شود:

پروسه عودت وجه بین 20 الی 30 روز کاری بطول می انجامد و این پروسه از تاریخ دریافت ایمیل از سوی کاربر شامل ارائه درخواست کنسلی به همراه مشخصات مورد درخواست از ایشان محاسبه می گردد. پنجشنبه ها و جمعه ها جزو روزهای کاری وب سایت www.alirezadadfar.ir بحساب نمی آیند.

از تاریخ درخواست کلیه سرویس ها و خدمات ارائه شده به کاربر از سوی سایت www.alirezadadfar.ir قطع می گردد. این شامل حذف کاربر از گروه، کانال و کلاس درسس که درخواست کنسلی آن را چه از طریق تلگرام چه از طریق ایمیل به www.alirezadadfar.ir ارسال نموده است می شود.


تبصره: خودآموزها شامل عودت وجه به هیچ عنوان نمی شوند و پس از خرید، قابلیت انصراف از خرید و یا درخواست عودت وجه وجود ندارد.

خسارت در هنگام حمل و نقل
سایت علیرضا دادفر همواره نهایت تلاش خود را می‏‌کند تا کلیه سفارش‏‌ها در نهایت صحت و بدون آسیب به دست مشتریان خود در سراسر کشور برسد. تحویل به هر یک از شرکت‌‏های حمل و نقل معتبر به این معنی است که بروز هر گونه حادثه در هنگام حمل و تحویل به عهده شرکت حمل و نقل است.

 محتوا
سایت علیرضا دادفر نهایت تلاش و دقت را در راستای ارائه تمامی سرویس‌‏های خود می‏‌کند و به منظور تولید محتوا از منابع و مراجع اصیل و نیز شرکت‏‌های سازنده محصولات استفاده می‏‌کند. لازم به ذکر است سایت علیرضا دادفر تضمین نمی‏‌کند که توصیفات محصول و یا دیگر مطالب مندرج در سایت عاری از خطا باشد.

وب ‏‌سایت علیرضا دادفر هیچ گونه مسوولیتی را در رابطه با حذف شدن صفحه‏‌های سایت خود و یا لینک‏‌های مرده نمی‌‏پذیرد. سروﻳس‌‏های سایت آن‏گونه که هست ارائه می‏‌شود و سایت علیرضا دادفر تحت هیچ شرایطی مسوولیت تاخیر یا عدم کارکرد سایت را که می‌تواند ناشى از عوامل طبیعى، نیروى انسانی، مشکلات اینترنتى، خرابی تجهیزات کامپیوترى، مخابراتى و غیره باشد بر عهده ندارد.

سایت علیرضا دادفر ممکن است دارای سرویس‌‏هایی با قابلیت مشارکت عمومی موسوم به سرویس‌‏های جمعی، همچون اتاق گفتگو، تابلوی اعلانات، تالار گفتگو، نقد، گروه‌‏های خبری، شبکه دوستان و سرویس‏‌های دیگری باشد که برای تسهیل ارتباط شما با دیگران (چه در مقیاس عمومی مثل تالار گفتگو و چه در مقیاس خصوصی مثل شبکه خصوصی دوستان) ارائه می‏‌شوند. شما توافق می‏‌کنید که از این سرویس‏‌های جمعی، فقط برای ثبت، ارسال و دریافت پیام‏‌هایی استفاده کنید که مناسب و مرتبط با آن سرویس خاص باشد.

© کلیه محتویات سایت علیرضا دادفر شامل قانون حق تکثیر شده و به سایت علیرضا دادفر (www.alirezadadfar.ir) تعلق دارد.

وب سایت علیرضا دادفر دات آی آر (www.alirezadadfar.ir)

ثبت سفارش

تفاوت دوره و خودآموز:

  • ارسال محتوا در دوره، بصورت هفته ای یک الی دو درس خواهد بود، در حالیکه ارسال محتوا در خودآموز بصورت یکجا خواهد بود.
  • دوره ها شامل تخفیف نمی باشند در صورتیکه خودآموزها شامل تخفیفات می باشند.
  • در دوره چون دروس بصورت هفتگی ارسال می شوند، پرسش و پاسخ تا پایان ارسال محتوای درس آخر هر کتاب وجود دارد در صورتیکه خودآموزها شامل رفع اشکال نمی باشند (اگر خدمات اضافی را خریداری نکرده باشید).
  • دوره ها شامل هر شش سطح می باشند در صورتیکه خودآموزها فقط شامل سه سطح اول (A1 الی B1) هستند.
  • دوره ها مناسب افرادی هستند که زمانی در حدود 50 هفته دارند تا از سطح A1 شروع کنند و به سطح پیشرفته C2 برسند در صورتیکه خودآموزها مناسب افرادی هستند که فرصت کافی انتظار دوره ها را ندارند و یا موقعیت کاری یا تحصیلی فورس دارند و میخواهند طبق زمانبدنی خود از سطح A1 به سطح مطلوب B1 برسند.