صفحه را انتخاب نمایید

پرسش و پاسخ (FAQ)

۱- دوره های زبان ايتاليايي به چه صورت می باشد؟

دوره های زبان ایتالیایی بصورت کاملا اینتراکتیو و آنلاین می باشد. کتب تدریس منطبق بر تدریس زبان ایتالیایی در دانشگاه تهران، دانشگاه آزاد اسلامی و آزمون سفارت می باشد. کتب پنج گانه اسپرسو و کتب Qui Italia و همینطور La lingua italiana per stranieri متد تدریس ما می باشد. دانشجو پس از ثبت نام و واریز شهریه با ارسال درخواست به شناسه تلگرام ما  ipcitaliano@ به کلاس وارد می شود. نسخه الکترونیک تمامی کتاب های مورد تدریس همگی در فروشگاه وجود دارد دانشجو براحتی به تمامی صفحات کتاب خود دسترسی دارد – به تمام فایل های صوتی کتاب دسترسی دارد و تدریس هر دوره در برگیرنده تدریس کامل کتاب، تدریس دستور زبان مربوطه، مطرح کردن نکات و رفع اشکال می باشد.

 

۲- نحوه ثبت نام در کلاس ها به چه شکل است؟

برای ثبت نام در دوره ها روی لینک زیر کلیک نمایید:

فرم ثبت نام شرکت در دوره ها

 

۳- آيا با گذراندن دوره های شما می توانم در امتحان استرنی سفارت ايتاليا شرکت کنم؟

بله ۱۰۰%، امتحان سفارت بر مبنای کتب نوو اسپرسو (سطح A1 الی B2) می باشد بنابراین برنامه ویژه ای برای قبولی افرادی که قصد تحصیل در ایتالیا را دارند ترتیب داده ایم که با توجه به سابقه تدریس ما در شبکه اجتماعی فیسبوک که بالغ بر 3500 علاقه مند داشت این بار نیز از طریق وب سایت و تلگرام این خدمات را به شما ارائه خواهیم کرد.

شرایط آزمون استرنی سفارت ایتالیا (Esterni):

متقاضیانی که در دوره های زبان ایتالیایی شرکت می کنند، می توانند در امتحان استرنی سطح B2  سفارت ایتالیا، شرکت کنند که فقط سالی یکبار در ماه دسامبر (آذر ماه ) برگزار می شود. این امتحان نیز از طرف دانشگاه زبانهای خارجی سینا  Siena برگزار خواهد شد.

سطوح ششگانه (A1-A2-B1-B2-C1-C2) در تمام اروپا و در قاره های دیگر بعنوان معیار و مرجع اساتید زبان جهت آماده سازی مواد درسی و تعیین سطح زبان مورد استفاده قرار می گیرند.

نکته: با توجه به قوانینی که هر سال توسط وزارت امور خارجه و وزارت علوم ایتالیا ( دانشگاهها ) برای اخذ ویزای تحصیلی وضع می شود. امکان تغییر سطح مدرک زبان مورد نیاز از B1 به B2  و بالعکس وجود دارد.

۴- آيا کلاس های پخش فيلم به زبان ايتاليايی هم داريد؟

برای تمامی افرادی که در کلاس ها ثبت نام میکنند در صورت تشخیص استاد امکان استفاده از آموزش ویدیویی برای زبان آموز وجود دارد.

۵- آیا کلاس های شما مکفی هستند؟

هزینه ما نسبت به تمامی موسساتی که در این زمینه فعالیت دارند کاملا محسوس پایین است و در صورت شرکت در کلاس ها اذعان خواهید داشت که کیفیت آموزش کلاس های ما بسیار بالا نسبت به اکثر موسسات آموزشی در این زمینه می باشند. تمامی تدریس ها کاملا بصورت کاربردی توسط فارغ التحصیل رشته زبان و ادبیات ایتالیایی و رشته زبان و فرهنگ های مدرن از ایتالیا انجام میشود. سابقه بالا ۱۵ سال تدریس زبان ایتالیایی، مدرس و ناظر دپارتمان موسسات و تولید کننده محتوی آموزشی زبان ایتالیایی خود تضمین یادگیری شما خواهد بود البته استاد و توانایی تدریس او یک بخش یادگیری شماست و تلاش و میل و خواست شما نیز بخش مکمل کننده آموزش هستند و یکی بدون دیگری یادگیری را مختل میکند.

۶- آیا دوره های رایگانی که در سایت گذاشتید کافی هستند؟

اگر برای مقاصد شخصی و در حد مقدماتی میخواهید ایتالیایی را بیآموزید پاسخ شما “بلی” می باشد، اما اگر به منظور یادگیری تا سطح مکالمه، یا به منظور مقاصد کاری و تجاری و یا اخذ پذیرش در دانشگاههای ایتالیا با توجه به قبولی در آزمون سفارت قصد یادگیری ایتالیایی را دارید پاسخ شما “خیر” می باشد.

متد فعلی امتحان سفارت هر سه جلد نوو اسپرسو می باشد و دانشجو می بایست از تسلط نسبتا خوبی به زبان ایتالیایی برای گذراندن توام با موفقیت این امتحان برخوردار باشد. دوره های رایگان شما را تا حدی با زبان ایتالیایی آشنا می کند.

۷- سایت شما رو بر روی موبایل هم میشود دید؟

در مورد رایانه و لپ تاپ برای مشاهده سایت با کیفیت و سرعت بالاتر از مرورگرهای گوگل کروم و فایرفاکس استفاده نمائید. این وب سایت کاملا بهینه سازی شده برای تمامی دستگاهها می باشد و بدون هیچ مشکلی میتوانید سایت را بر روی دستگاههای موبایل و تبلت کاملا رسپانسیو (واکنشگرا) مشاهده کنید.

۸- کلاس رفع اشکال هم دارید؟
بله – امکان رفع اشکل در طول دوره در نظر گرفته شده است.
۹- امکان تماس مستقیم با استاد وجود دارد؟
بله – برای افرادی که در کلاس ها ثبت نام کنند این دسترسی به صورت تلگرام وجود دارد.
۱۰- هر کدام از کتب نوو اسپرسو معادل چه سطحی در زبان ایتالیایی است؟

معادل سطوح ششگانه (A1-A2-B1-B2-C1-C2) در سری کتب Nuovo Espresso:

 1. کتاب Nuovo Espresso 1 معادل سطح A1 (مورد نیاز آزمون سفارت)
 2. کتاب Nuovo Espresso 2 معادل سطح A2 (مورد نیاز آزمون سفارت)
 3. کتاب Nuovo Espresso 3 معادل سطح B1 (مورد نیاز آزمون سفارت)
 4. کتاب Nuovo Espresso 4 معادل سطح B2 (مورد نیاز آزمون سفارت)
 5. کتاب Nuovo Espresso 5 معادل سطح C1 (تنها مرکز آموزش این کتاب در ایران، همچنین تنها وب سایت عرضه کننده کتاب نوو اسپرسو ۵)
 6. کتاب سطح C2 از این مجموعه هنوز به تالیف و چاپ نرسیده است.
۱۱- ویژگی دوره های تلگرامی مثلا نوو اسپرسو چیست؟

دوره کامل Nuovo Espresso

این دوره در بر گیرنده دوره کامل سه گانه Nuovo Espresso می باشد، تدریس هر پنج جلد بصورت کامل همراه با تدریس دستور زبان هر درس، نکات کلیدی و مهم، فایل های صوتی مکالمه هر بخش می باشد. این دوره بصورت مجازی بر روی تلگرام تدریس میشود که شما پس از ثبت نام و پرداخت شهریه تحت آموزش قرار می گیرید.

 1. دوره های مجازی ما بر روی تلگرام برگزار میشود، و استقبال خوبی هم از دوره ها شده است، شما با استاد در ارتباط هستید، و مطالب درسی را دریافت می کنید و تا جلسه بعد مطالب را مطالعه می کنید و جاییکه سوالی دارید مطرح می کنید و با استاد در تعامل هستید.
 2. کلاس ها یا هفته ای دو جلسه یا هفته ای سه جلسه برگزار میشوند که این بستگی به درخواست و زمانی هست که شما برای مطالعه می گذارید.
 3. رفع اشکال هر جلسه تا جلسه بعدی بصورت ارسال پیام و یا Voice (در صورت نیاز به تشخیص استاد) میسر می باشد.
 4. وجه کامل ثبت نام کلاس های مجازی در ابتدا از متقاضی اخذ می گردد.
 5. دوره های مجازی آموزش زبان ایتالیایی مناسب کلیه افرادی که وقت کلاس حضوری ندارند و یا سایر علاقه مندانی که از شهرستان هایی که امکان حضور استاد ایتالیایی وجود ندارد، می باشد.
 6. در دوره های تلگرامی مطالب یک درس در یک بازه زمانی به گروه تلگرامی که متقاضی پس از پرداخت شهریه در آن عضو می شود ارسال می شود و متقاضی فرصت مطالعه آن مطالب را تا جلسه آتی دارد.

سوال شما از ما

۱۲ + ۹ =