صفحه را انتخاب نمایید

شرایط و قوانین استفاده

شرایط و قوانین استفاده از سرویس‌ها و خدمات سایت علیرضا دادفر (www.alirezadadfar.ir)

کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات و برنامه‌‏های کاربردی سایت علیرضا دادفر (www.alirezadadfar.ir) به دقت ملاحظه فرمایید.

ورود کاربران به وب‏‌سایت علیرضا دادفر هنگام استفاده از پروفایل شخصی و خدمات ارائه شده توسط سایت علیرضا دادفر به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات سایت علیرضا دادفر است. توجه داشته باشید که ثبت سفارش و ثبت نام در دوره های آموزش زبان ایتالیایی، نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین سایت علیرضا دادفر از سوی کاربر است.

لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافق‏‌های قبلی محسوب می‏‌شود.

قوانین عمومی

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های سایت علیرضا دادفر منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های سایت علیرضا دادفر تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

تعریف مشتری یا کاربر

مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات سایت علیرضا دادفر اقدام نماید.

ارتباطات الکترونیکی

هنگامی که شما از سرویس‌‏ها و خدمات سایت علیرضا دادفر استفاده می‏‌کنید، سفارش اینترنتی خود را ثبت یا خرید می‏‌کنید و یا به سایت علیرضا دادفر ایمیل می‏‌زنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد، شما موافقت می‌‏کنید که سایت علیرضا دادفر به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه و سایر سرویس‌های الکترونیکی) به درخواست شما پاسخ دهد.

همچنین جهت اطلاع رسانی رویدادها، خدمات و سرویس‌های ویژه یا پروموشن‌ها، امکان دارد سایت علیرضا دادفر برای اعضای وب سایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید. در صورتی که کاربران تمایل به دریافت اینگونه ایمیل و پیامک‌ها نداشته باشند، می‌توانند عضویت دریافت خبرنامه سایت علیرضا دادفر را در پروفایل خود لغو کنند.

توجه داشته باشید که  30007924004348  و ۵۰۰۰۲۰۱۵۱۵۱۶۳۰ تنها شماره‌ های  هستند که سایت علیرضا دادفر از طریق آن برای کاربران و مشتریان خود پیامک (اس ام اس) ارسال می‌کند. بنابراین ارسال هرگونه پیامک تحت عنوان سایت علیرضا دادفر، با هر شماره دیگری تخلف و سوء استفاده از نام علیرضا دادفر است و در صورت دریافت چنین پیامکی، لطفاً جهت پیگیری قانونی آن را به Info@alirezadadfar.ir اطلاع دهید. همچنین 30007924004348 و ۵۰۰۰۲۰۱۵۱۵۱۶۳۰، سامانه های ارسال پیامک است که وضعیت پردازش سفارش یا رویدادها، خدمات و سرویس‌های سایت علیرضا دادفر را به اطلاع کاربران می‌رساند و همینطور خاطرنشان میکنیم امکان دریافت پیام‌های شما از طریق این شماره وجود دارد.

سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی

سایت علیرضا دادفر به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.

سایت علیرضا دادفر متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد. در واقع با استفاده از سایت علیرضا دادفر، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهید.

همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات سایت علیرضا دادفر، مانند متن، گرافیک، آرم، آیکون دکمه، تصاویر، ویدئوهای تصویری، موارد قابل دانلود و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط سایت علیرضا دادفر جزئی از اموال سایت علیرضا دادفر محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار سایت علیرضا دادفر است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای سایت علیرضا دادفر محفوظ می‏‌دارد و هر گونه استفاده با مقاصد تجاری پیگرد قانونی دارد. در صورت استفاده از هر یک از خدمات سایت علیرضا دادفر، کاربران مسئول حفظ محرمانه بودن حساب و رمز عبور خود هستند و تمامی مسئولیت فعالیت‌‏هایی که تحت ح