صفحه را انتخاب نمایید

تلگرام آموزش زبان ایتالیایی

 

ربات تلگرام ما

ربات تلگرام ما دربرگیرنده کلیه مطالبی است که در اینستاگرام ما به اشتراک گذاشته میشود و همینطور شامل اطلاعات ثبت نام دوره ها و انواع دوره های آموزشی ما به همراه سایر مطالب آموزشی همچون اصطلاحات روزمره به زبان ایتالیایی. برای پیوستن به ربات تلگرام ما روی لینک زیر کلیک نمایید:

ربات آموزش زبان ایتالیایی

https://telegram.me/IpcBot

ربات تلگرام چیست؟

روبات تلگرام نوعی حساب کاربری ویژه است که برای ارسال و دریافت اتوماتیک پیام طراحی شده است. کاربران میتوانند با ارسال دستورات گوناگون با ربات های تلگرام در ارتباط باشند، این ارتباط میتواند در یک مکالمه شخصی و یا در یک گروه ایجاد شود. شما میتوانید ربات خود را با استفاده از API تلگرام و از طریق درخواست های HTTPS مدیریت کنید.

 

تفاوت های ربات تلگرام با افراد

 • ربات ها آخرین زمان آنلاین بودن ندارند و همیشه عبارت bot برای آنها نمایش داده میشود.
 • ربات ها فضای محدودی برای ذخیر اطلاعات داردند و پیام های قدیمی تر پس از پردازش توسط شما حذف میشوند.
 • ربات تلگرام نمیتواند شروع کننده مکالمه با کاربران باشد، تنها زمانیکه کاربر ربات را به گروه اضافه کند یا به آن پیام بفرستد امکان ارسال پیام از طرف ربات وجود خواهد داشت.
 • در انتهای نام کاربری ربات همیشه کلمه bot حضور دارد.
 • با اضافه شدن ربات به گروه، همه پیام ها توسط ربات دریافت و تحلیل نمیشود مگر آنکه تنظیمات آن را تغییر داده باشید.
 • ربات های تلگرام هرگز غیرفعال، آفلاین یا خسته نمیشوند!

 

کاربردهای ربات تلگرام

در واقع میتوان گفت که ربات تلگرام میتواند هر کاربردی داشته باشد! نحوه استفاده از آنها به خلاقیت شما و الگوریتم هایی که برای آن تعریف میکنید بستگی دارد. برخی از کاربردهای آنها به شرح زیر است:

 • ارتباط با وب سرویس ها: یک ربات تلگرام میتواند فعالیت های شما را کوتاه و بهینه کند، بعنوان مثال شما میتوانید هر زمان دیدگاه یا فرم تماس جدیدی در سایت ارسال شد، مستقیما در تلگرام آن را دریافت کنید. و یا آخرین ایمیل های خود را به حساب تلگرام خود منتقل کنید.
 • ساخت بازی های فکری ساده: نحوه ارتباط شما با ربات تلگرام از طریق API این قابلیت را ایجاد میکند که به سرعت پاسخ های کاربران را تحلیل کرده و نتایج متناسب با آن را برایشان ارسال کنید. این قابلیت به شما امکان میدهد بازی های گوناگونی را طراحی و پیاده سازی نمایید.
 • ابزارهای کاربردی: ربات تلگرام میتواند هر کاربردی داشته باشد، شما هستید که کارایی آن را طرح ریزی میکنید. دریافت نرخ ارز، اطلاعات هواشناسی، اخبار روز و تفریح و سرگرمی هرکدام نمونه های موفقی از کاربرد ربات تلگرام هستند.

تفاوت رباتهای اختصاصی با رایگان

در طی چندماه اخیر که اقدام به فعالیت در زمینه طراحی و برنامه نویسی رباتهای تلگرام کرده ایم بارها این سوال را از علاقمندان شنیده ایم که واقعا چه تفاوتهایی بین یک ربات رایگان و اختصاصی وجود دارد؟

آیا داشتن یک ربات اختصاصی در تلگرام تفاوتی با یک ربات رایگان دارد؟

پاسخی که میتوان به این سوال داد این است که در کل رباتهای رایگان بسیاری از قابلیتهای اختصاصی و مفیدی را که میتوانند برای مالکین خود داشته باشند را نداشته و طبیعتا قابلیتهای کمتری نسبت به رباتهای غیر رایگان دارند.

بر همین اساس لازم به توضیح است که رباتهای رایگان بر اساس یک سری تعاریف اولیه و غیر اختصاصی برای کلیه کاربران قابل فعالسازی بوده و درنتیجه پس از مدتی ممکن است نیازهای مدیر و استفاده کنندگان خود را برطرف نکنند.

 

تعرفه برنامه نویسی ربات تلگرام

تعرفه طراحی و برنامه نویسی ربات های تلگرام با توجه به امکاناتی که قرار است برای ربات ایجاد شود قابل تعریف میباشد. به عنوان مثال ممکن است شما به رباتی نیاز داشته باشید که بتواند علاوه بر سیستم هوشمند پاسخگویی قابلیت ارسال تصاویر متناسب با موضوعاتی که کاربر درخواست میکند را هم داشته باشد. ویا امکان ارسال فیلم و صدا با توجه به دسته بندی هایی که خودتان انجام میدهد را میتوانید برای ربات خود فراهم آورید.

هک تلگرام واقعیت یا توهم؟!

از همان ابتدا که شرکت تلگرام اقدام به ارایه سرویس ربات نویسی را کرد متاسفانه ,برخی از افراد نا آگاه در این زمینه اقدام به بازنشر خبرهایی کردند که این رباتها را عامل نفوذ و هک شدن استفاده کنندگانشان مینامیدند.

به عنوان مثال اعلام شد که اگر با رباتها چت کنید , این رباتها قابلیت دسترسی به فایلها و تصاویر شخصی شما را دارند!

و یا حتی برخی پا را فراتر گذاشتند و گفتند که این رباتها عامل پخش ویروس هستند! و با استفاده از رباتهای تلگرام شما دچار اینگونه مشکلات میشوید..

 

اما واقعیت چیست؟

بگذارید کمی دقیقتر در این رابطه صحبت کنیم. شرکت تلگرام که اقدام به راه اندازی و ارایه شبکه احتماعی Telegram کرده است برای اینکه سرویسهای متنوع تر و جدیدتری را به کاربران خود ارایه دهد سرویس هوشمند ربات را با استفاده از API ارایه کرده. این سرویس قابلیت این را دارد که بتوان بواسطه برنامه نویسی که روی آن انجام میشود قابلیتهای درخواستی کاربر را روی آن ارایه کرد.

با توجه به اینکه شرکت تلگرام طی ماههای اخیر بارها اقدام به برگزاری مسابقه در میان هکرها کرده است و نیز جایزه ای ۳۰۰٫۰۰۰ دلاری را برای کسی که بتواند در آن نفوذ نماید پرداخت میکند, پس تصور اینکه این شرکت امکان نفوذ به رایانه یا موبایل شما را بواسطه استفاده از ربات را بدهد امری ساده لوحانه است. شرکت تلگرام به هیچ دلیلی امکان دسترسی به اطلاعات شخصی شما از طریق ربات را نمیدهد. چون با انجام اینکار درواقع امنیت خود را زیر سوال برده است.

درواقع دلیل اصلی ارایه قابلیت ربات نویسی توسط شرکت تلگرام این بوده است که امکان هوشمندسازی برای افراد و شرکتهای مختلف را میسر کند. مثلا اگر شما ارایه کننده خدمات یا سرویسهایی به افراد مختلف جامعه باشید, با استفاده از رباتهای تلگرام میتوانید خدمات و سرویسهای خود را بصورت ۲۴ساعته و همیشگی در دسترس و در اختیار استفاده کنندگان از تلگرام قرار دهید. حتی میتوانید رباتی داشته باشید که قابلیت ثبت سفارش را به کاربرانتان بدهد.

البته امکانات و قابلیتهایی که میتوان به رباتها داد بسیار گسترده است و با توجه به نیازهایی که افراد و کسب و کارهای مختلف دارند میتوان آنرا بهینه سازی کرد.

ربات هوشمند

زمان مورد نیاز برای تحویل: ۷ روز
تومان۵۰۰۰۰۰
 • قابلیت ها: ارسال پاسخ متنی و تصویری متناسب با نوع درخواست کاربر، امکان تعریف کلمات کلیدی متعدد توسط مدیر، امکان ارسال پیام گروهی به اعضا توسط مدیر، امکان افزودن مدیر به سیستم، امکان اضافه کردن انواع منو و زیر منو به ربات (منوی تو در تو)

سفارش ربات

ربات ساده

زمان مورد نیاز برای تحویل: ۷ روز
تومان۲۵۰۰۰۰
 • قابلیت ها: ارسال پاسخ متنی و تصویری متناسب با نوع درخواست کاربر، امکان تعریف کلمات کلیدی متعدد توسط مدیر، امکان ارسال پیام گروهی به اعضا توسط مدیر، امکان افزودن مدیر به سیستم، امکان اضافه کردن انواع منو و زیر منو به ربات (منوی تو در تو)

سفارش ربات

ربات خبرخوان RSS

زمان مورد نیاز برای تحویل: ۷ روز
تومان۵۰۰۰۰۰
 • قابلیت ها: امکان ارسال پیام گروهی به اعضا توسط مدیر، امکان افزودن مدیر به سیستم، قابلیت تعریف RSS FEED، امکان ارسال پیام گروهی به اعضا توسط مدیر، امکان افزودن مدیر به سیستم، امکان اضافه کردن انواع منو و زیر منو به ربات (منوی تو در تو)

سفارش ربات
بزرگترین کانال تلگرام زبان ایتالیایی

به بزرگترین کانال زبان ایتالیایی بپیوندید!

عضویت بستن