انتخاب صفحه

ISEE

وقتی گواهی یورویی بانک مرکزی و به انضمام سایر مدارک بورس به سفارت ایران میدین سفارت یه نامه بهتون میده که درش ISEE سرپرست خانواده به یورو نوشته شده و توسط سفارت مهر و امضاء میشه بعد این نامه رو باید ببرین به اداره Perfettura در خیابان Ostiense و یه تمبر ۱۴.۶۲ یورویی هم بخرین به نوعی این مرجع قانونی کنه این نامه تون رو قبل از تحویل به اداره بورس در رم.

اینجا اداره بنام CAF اینکار رو واسه ایتالیایی ها و خارجی ها انجام میده منتها چون شما فیش حقوقی تون از ایرانه بدین ترتیب باید ISEEتون مشخص بشه فقط از طریق سفارت ایران و بعد اداره Perfettura.

مدارکی که برای بورسیه لازم دارین:

اصل و ترجمه اجاره نامه چه! (۱۰۰درصد ازتون نمیخواد بوده مواردی که طرف اجاره نامه چه نداشته و بهش بورس هم دادن چون فقط براشون Reddito و ISEE خانوادتون مهمه)
اصل نامه ای که سفارت بهتون میده و در perfettura تایید کردین (از این نامه چند تا کپی بگیرین)
ترجمه شناسنامه پدر و صفحه خانوار (سرپرست برای کساییکه پدرشون در قید حیات نیستند)

با ارائه ISEE شما جزو خوشه دوم قرار میگیرید که از تخفیف هایی روی غذاهای Mensa و شهریه های دانشگاهی میتونین استفاده کنین و این خوشه دوم یا Seconda fascia در پرتال Infostud شما بعد از ثبت نام ثبت خواهد شد البته در صورت برنده شدن بورسیه

در گواهی یورویی شما سالانه یه مبلغی رو نوشته!!! این همان مبلغی است که سفارت ایران روی آن گواهی یورویی به شما نامه ISEE یا Reddito میده مثلا اگه پدر شما ماهانه ۵۰۰ هزار تومان حقوقش باشه سالیانه بر اساس نرخ مصوب بانک مرکزی حدود ۴۸۰۰ تا ۵۰۰۰ یورو ISEE او خواهد بود که طبق جدول بندی های فایل زیر به یکی از خوشه های مربوطه تعلق میگیرید و حساب کتاب شهریه های دانشگاتون طبق جدول به روز زیر خواهد بود:

http://www.uniroma1.it/…/TASSE_2012-2013_IMPORTO_ORDINARIO.…

این هم فرم ISEE برای دانشجویان خارجی که سرپرست خانوادشان در خارج از ایتالیاست! شبیه همین فرم رو سفارت بهتون میده منتها این فرم رو هم میتونین داشته باشید.

http://www.uniroma1.it/…/files/allegati/Modulo_stranieri.pdf

تخفیف 20%
پوچ
دانلود رایگان پکیج اسپرسو
ایشالا دفعه بعدی!
کد تخفیف 40%
دانلود رایگان کتاب
پوچ
تخفیف 5%
شانست رو برای برنده شدن یه جایزه امتحان کن!
آدرس ایمیلت رو وارد کن و گردونه رو بچرخون!شانست رو برای برنده شدن جوایز ما امتحان کن!
در صورت برنده شدن کوپن تخفیف با شناسه تلگرام ما ipcitaliano@ تماس بگیر و روی کل دوره نوو اسپرسو تخفیف بگیر!!! از این جذاب تر؟!!