انتخاب صفحه

وقتی میرسین ایتالیا حتما میرین سوپر مارکت ها واسه خونه تون خرید میکنین و خرید هاتون چون اصلا نمیدونین چی ور دارین از کدوم سوپر مارکت ها چه کالایی رو بخرین که مناسب تر باشه برای هر خرید ۵۰ تا ۱۰۰ یورو هزینه میکنین! در ایتالیا کارتی وجود داره که اکثر سوپر مارکت ها رو ساپورت میکنه حتی پمپ بنزین اگه ماشین داشته باشید رو بنزینش!

به این صورته که شما از سوپری هایی که این کارت ساپورت میکنه خرید میکنین و مثلا فاکتورتون یه مبلغی میشه! معادل این مبلغ یه تعداد Point بهتون تعلق میگیره پس از گذشت چندین خرید میبینین میتونین با امتیاز هایی که رو کارتتونه حتی یک ال سی دی یا ماکروفر ور دارین بدون دادن هیچ پولی! این مطلب رو نه تنها کسی نگفته تا الان بلکه من جاییم ندیدم به بچه های سال اولی توضیح بدن! اسم این کارت Nectar هست و میتونین بعد از اینکه اومدین ایتالیا برین رو سایت ثبت نام کنین و از همون اول با این کارت کار کنین!

۱- قبل از اینکه Cashier اقلامتون رو حساب کنه این کارت رو بهش میدین تا روی بارکد بکشه
۲- امتیازاتتون بعد از چندین خرید قابل توجه میشه و میتونین یه کالا ور دارین به رایگان به تعداد امتیازتون
۳- در همین سوپرمارکت هایی که این کارت ساپورت میکنه زیر قیمت بعضی از محصولات تعداد امتیاز مورد نظر برای استفاده از این کارت درج شده!

http://www.nectar.it/NectarHome.nectar

تخفیف 20%
پوچ
دانلود رایگان پکیج اسپرسو
ایشالا دفعه بعدی!
کد تخفیف 40%
دانلود رایگان کتاب
پوچ
تخفیف 5%
شانست رو برای برنده شدن یه جایزه امتحان کن!
آدرس ایمیلت رو وارد کن و گردونه رو بچرخون!شانست رو برای برنده شدن جوایز ما امتحان کن!
در صورت برنده شدن کوپن تخفیف با شناسه تلگرام ما ipcitaliano@ تماس بگیر و روی کل دوره نوو اسپرسو تخفیف بگیر!!! از این جذاب تر؟!!